O Nas

Smart-Decor

Smart Decor to polska firma działająca w Polsce oraz Wielkiej Brytanii, specjalizująca się w wysokiej jakości malowaniu i dekoracji wnętrz. Oferujemy szeroki zakres usług, od tradycyjnych technik malarskich po nowoczesne wykończenia. Jesteśmy dumni z naszej wszechstronności i innowacyjności, zawsze stawiając zadowolenie klienta na pierwszym miejscu. Trudno jest znaleźć połączenie niezawodności, konkurencyjnych cen i doskonałej jakości, ale w Smart Decor wierzymy, że jest to kluczowe dla każdego projektu.

Relacje z Klientem

Budowanie dobrych relacji z klientami jest naszym priorytetem od samego początku i wierzymy, że indywidualne podejście zapewniło nam doskonałą reputację, jaką mamy dzisiaj.

Zaufanie

Jesteśmy firmą, której możesz zaufać. Wszystkie nasze konsultacje są sporządzane na piśmie, dzięki czemu wiesz dokładnie, na czym polega każda praca, a na końcu telefonu zawsze jest ktoś, kto odpowie na Twoje pytania.

Krzysztof Reczyński

Właściciel i specjalista który swoje doświadczenie zdobywał między innymi w Wielkiej Brytanii oraz Polsce. Specjalizuje się w wysokiej klasy tapetowaniu oraz malarstwie mieszkaniowym i dekoracyjnym. Może pochwalić się 20-letnim stażem, co świadczy o jego niezawodności i zaufaniu klientów.

Jego firma zdobyła uznanie dzięki wszechstronności i innowacyjności, śmiało eksplorując zarówno tradycyjne zabiegi, jak i nowoczesne wykończenia. Priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta, dlatego wrażliwość na jego potrzeby jest dla Krzysztofa zawsze na pierwszym miejscu.

Krzysztof Reczyński to z pewnością postać, której warto zaufać, gdy potrzebujesz profesjonalnego i kreatywnego podejścia do malarstwa i dekoracji mieszkań. Jego pasja i zaangażowanie w branży sprawiają, że Smart Decor to doskonały wybór dla każdego projektu, zapewniając nie tylko piękny efekt, ale także satysfakcję klientów.

Mariusz Piekarski

Specjalista ds. Montażu

Damian Kantor

Transport – zaopatrzenie

Jesteś Chętny na współpracę?